fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Vaipade puhastus

Vaipade puhastus

Vaibad ja vaipkatted määrduvad järjekindlalt igapäevase kasutuse käigus. Vahel võib see põhjustada bakterite vohamist ja ebameeldivat lõhna, mida on raske ära saada. Selle tarbeks tõhusad vaipade puhastusmeetodid ongi. Pakume professionaalset vaipade puhastust.
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Meilt saad kvaliteetse vaipade puhastuse taskukohase hinnaga. Vaiba puhastus Tartus, Võrus, Põlvas, Otepääl ja lähiümbruses.

Kui tavapuhastus ei aita ja kui tihti peaks vaipa puhastama?

Vaipade ja vaipkatete puhastamise võiks ette võtta vähemalt korra või paar aastas, et säilitada nende välimus ja puhtus. Kui tavaline tolmuimeja ja pesuvahendid ei aita, pakume abi vaipkatte puhastamisel.

Puhastust teostame teile sobival ajal

Helistage või kirjutage meile ja leppige kokku aeg. Kellaaja valimisel tuleks arvestada, et puhastusprotsess tekitab müra. Vaipkate kuivab umbes 12 tundi, sõltuvalt temperatuurist ning ventilatsioonist. Vaibad korjame ise kokku ja tagastame nädala jooksul kuiva ja puhtana.

Kvaliteedi saavutamiseks jälgime puhastuse protsessi

 1. 1Kaardistatakse puhastustööd ja tehakse hinnapakkumine.
 2. 2Eksperdid teevad töid hoolega, et tagada parim tulemus.
 3. 3Kontrollitakse töö kvaliteet enne kliendile üleandmist.
 4. 4Tulemuseks korralik kvaliteet ja rahulolev klient.

Klientide arvamused

“Astro Balticsi koostöö HK Puhastusega on sujunud ladusalt. Oleme usaldanud neile igapäevase kontoriruumide hoolduskoristuse. Sealjuures on nad olnud vastutulelikud meie soovidele ning püüdnud leida lahenduse igale puhastusega seonduvale murele. HK Puhastus on olnud meie heaks abimeheks, et tagada meie töötajatele kui ka külalistele meeldiv töökeskkond”
Liana Martin
Astro Baltics
“Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
Priit Mootse
Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ
“Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.”
Sven Soll
Projektijuht, OÜ Semuehitus

Saa tipptasemel tulemus eriti hea hinnaga

Oleme sulle oma piirkonnas soodne lahendus, ilma et kvaliteedis järeleandmisi teeksime. Meid eelistatakse ka meie kiiruse ja paindlikkuse pärast. Vali endale sobivaim lahendus juba täna.

Hinnad:

Vaipade puhastamise hinnad algavad 7 €/m2, erinevate vaipkatete puhastus al 0,5 €/m2.

Teenust kasutavad ja kiidavad

Nemad on oma ruumide puhastamise juba meile usaldanud, tee seda ka sina.

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist