fbpx
Esileht / Klientide tagasiside

Klientide tagasiside

Saetööstuse tootmisprotsessis on tavapärane, et koristust vajavate tootmisjääkide maht on väga varieeruv, mistõttu on ka töö maht iga kord erinev. HK Puhastuse töötajad on nende ülesannetega ilusasti toime tulnud ja lisaks saame asjalikku tagasisidet, kui koristamise käigus on avastatud mõni tehniline probleem, mis vajaks tähelepanu.
Ove RaudseppKeskonna- ja ohutusjuht, Toftan AS
Astro Balticsi koostöö HK Puhastusega on sujunud ladusalt. Oleme usaldanud neile igapäevase kontoriruumide hoolduskoristuse. Sealjuures on nad olnud vastutulelikud meie soovidele ning püüdnud leida lahenduse igale puhastusega seonduvale murele. HK Puhastus on olnud meie heaks abimeheks, et tagada meie töötajatele kui ka külalistele meeldiv töökeskkond
Liana MartinAstro Baltics
Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.
Aare MälloKinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!
Arli PajusaarObjektijuht, Selista Ehitus OÜ
KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid - ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.
Ülle VeibriKPG Kaubanduse OÜ
Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.
Sven SollProjektijuht, OÜ Semuehitus
Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.
Priit MootseHaldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
Kliendiga suheldes on HK puhastus alati korrektne ja kiire. Maanteemuuseumi välialasid hooldades tegeleb ettevõte muru niitmise, puude lõikamise, prügi koristamise, kõnniteede puhastamise ja lume lükkamise ning äraveoga. Teostatud tööd on tehtud kvaliteetselt.
Karl SaksMaanteeamet
HK Puhastus OÜ on juba aastaid osutanud koristusteenust Võru linnas Tamula ja Kubija randade avalikes tualettides, viimastel aastatel ka uues Keskväljaku tualetis. Tööd on alati tehtud õigeaegselt ja märkuste tegemiseks ei ole põhjust olnud - kuigi linna avalikel objektidel võib kasutuskoormus olla kohati väga suur, eriti suurürituste toimumiste päevadel. Suhtlemine ettevõtjaga on olnud ladus ja asjalik, kokkulepped on alati pidanud.
Tiina RandjärvKeskkonna-ja järelevalve spetsialist, Võru Linnavalitsus

Nemad on juba oma ruumide puhastamise meile usaldanud, tee seda ka sina!

  1. 1Soodsa hinnaga
  2. 2Kiirelt
  3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

    Küsi pakkumist