ETTEVÕTTEST

Meie lugu

HK Puhastus OÜ sai alguse 2013. aastal, kui noored ja hakkajad mehed võtsid vastu otsuse, et tänasest hakkavad nemad pakkuma tipptasemel puhastusteenuseid Lõuna-Eestis. Areneti jõudsalt, kaasati oma meeskonda järjest rohkem spetsialiste, võeti käsile järjest keerukamaid projekte ning õpiti igal sammul midagi juurde.

Tulemuseks on see, et tänaseks on HK Puhastus arenenud ambitsioonikast ideest täisväärtuslikuks ja väga laia tööpõlluga puhastusteenuseid pakkuvaks ettevõtteks, kes teenindab nii era kui ka äriklienti.

Põhimõtted millest lähtume:

  • Hoiame keskkonda – me austame loodust ja inimesi enda ümber, sestap veendume alati, et kogu meie tegevus oleks keskkonnasäästlik.
  • Eetiline äritegevus – peame kinni headest äritegevuse normidest ja tavadest.
  • Tööohutus – meie jaoks ei ole midagi väärtuslikumat kui seda on hea ja oma ala meeletult hästi tundev tööline ning me anname omalt poolt kõik, et olla tema jaoks hea tööandja.
  • Kliendi rahulolu – meile meeldib investeerida pikaajalisse koostööse ja sestap oleme igal sammul oma kliendile parim koostööpartner.
  • Kvaliteetne teenus – meile ei meeldi kui keegi ei jää meie tööga rahule, sellest tulenevalt anname endast alati 110%, et tulemus oleks parim.
  • Hindame professionaalsust – meile meeldib teha koostööd oma ala proffidega ja seetõttu anname ka endast kõik, et olla oma kliendile tipptegijast koostööpartner.

Täname meeldiva koostöö eest

Küsi pakkumist
close slider

Küsi hinnapakkumistMe ei jaga teie personaalinfot kolmandate osapooltega.