fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Haljastustööd

Haljastustööd

Hoia kokku aega ja lase meil tegeleda oma hoone ümbrusega. Teostame soodsaid haljastustöid Lõuna-Eestis. Aitame nii ühekordsete kui regulaarsete haljastustöödega, et hoida sinu hoone ümbrus kaunis ja kutsuv. Teenused: ohtlike puude raie, kändude freesimine, muru niitmine, trimmerdamine, muru loomine, heki pügamine, võsalõikus, lehtede kogumine.
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Miks haljastustööd sisse osta?

Tulemuslikud haljastustööd nõuavad kogenud kätt ja järjepidevust. Tihti on mõistlikum usaldada see planeerimine teenusepakkujale, et haljastusele kulunud investeering päädiks kauni õuealaga. Teenust hankides säästad ka rohkem raha kui ise haljastust organiseerides, sest ostame vahendeid kokku hulgi ja saame need soodsama hinnaga.

Teenust sisse ostes

1) Säästad aega, mida veedaksid muru niites või lehti kogudes
2) Hoiad kokku raha, mis kuluks tehnika soetamise ning hoolduse peale
3) Saad ilusa õueala igal aastaajal

Lisaks ootame sind helistama või kirjutama ka ühekordsete tööde korral, näiteks ohtlike puude langetus või muud raietööd. Haljastustööde hind on kokkuleppel. Vali soodne tehing – võta ühendust!

Kvaliteedi saavutamiseks jälgime puhastuse protsessi

 1. 1Kaardistatakse haljastustööde maht ja olukord
 2. 2Eksperdid teevad töid hoolega, et tagada parim tulemus.
 3. 3Kontrollitakse töö kvaliteet enne kliendile üleandmist.
 4. 4Tulemuseks korralik kvaliteet ja rahulolev klient.

Klientide arvamused

“Kliendiga suheldes on HK puhastus alati korrektne ja kiire. Maanteemuuseumi välialasid hooldades tegeleb ettevõte muru niitmise, puude lõikamise, prügi koristamise, kõnniteede puhastamise ja lume lükkamise ning äraveoga. Teostatud tööd on tehtud kvaliteetselt.”
Karl Saks
Maanteeamet
“HK Puhastus OÜ on juba aastaid osutanud koristusteenust Võru linnas Tamula ja Kubija randade avalikes tualettides, viimastel aastatel ka uues Keskväljaku tualetis. Tööd on alati tehtud õigeaegselt ja märkuste tegemiseks ei ole põhjust olnud – kuigi linna avalikel objektidel võib kasutuskoormus olla kohati väga suur, eriti suurürituste toimumiste päevadel. Suhtlemine ettevõtjaga on olnud ladus ja asjalik, kokkulepped on alati pidanud.”
Tiina Randjärv
Keskkonna-ja järelevalve spetsialist, Võru Linnavalitsus
“Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.”
Sven Soll
Projektijuht, OÜ Semuehitus

Korralik haljastusteenus soodsa hinnaga

Oleme sulle oma piirkonnas soodne lahendus, ilma et kvaliteedis järeleandmisi teeksime. Meid eelistatakse ka meie kiiruse ja paindlikkuse pärast. Vali endale sobivaim lahendus juba täna.

Hinnad on kokkuleppelised.

Teenust kasutavad ja kiidavad

Nemad on juba oma ruumide puhastamise meile usaldanud, tee seda ka sina!

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist