fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Kõrgtööd ja tööstusalpinism

Kõrgtööd ja tööstusalpinism

Pakume sulle appi vilunud spetsialiste, kes erivarustust kasutades pääsevad ligi ka kõige kõrgemal asuvale lumele ja mustusele. Vali ekspert, kes on omal alal
 1. 1Kogenud
 2. 2Kiire
 3. 3Soodne

Vali parim lahendus oma piirkonnas. Teostame väga heal tasemel lumekoristust ja survepesutöid Tartus, Võrus, Valgas, Otepääl ja mujal Lõuna-Eestis.

Puhastustöö kõrgustes

Tööstusalpinism on puhastustöö suurtes kõrgustes. Kõrgel turnimine on ohtlik tegevus, kui sul puudub selleks vajalik turvavarustus ja kõrgtööde kogemus. Sobivate vahenditega saab puhastada ligipääsmatuid pindu, pesta suuri aknaid säravaks ja anda silmale kena vaade.

Lumekoristus ja jääpurikate eemaldamine

Talveperioodil on põhiliseks kõrgtööks lumekoristus ja jääpurikate eemaldamine erinevat tüüpi katustelt. Meil on rohkem kui 8 aastat kogemusi lumekoristuse, lume lükkamisega katustelt ning lume- ja libedusetõrjega. Kasutame kvaliteetset turvavarustust ja spetsiaalseid tööriistu, et katus jääks terveks. Lumekoristusteenus hoiab ära hoone kahjustumise, kaitseb inimesi ja autosid kukkuva jää, lume ning purikate eest. Lumekoristuse hind sõltub koristamise perioodilisusest, katusepinnast ja koristatava lume kogusest.

Teeme näiteks järgnevaid eripuhastustöid:

 • Lumekoristus katuselt
 • Jääpurikate eemaldamine
 • Lumetõrje
 • Katuste pesu
 • Katuste puhastamine lumest
 • Jäätõrje
 • Lumekoristusteenus
 • Tööstusalpinism

Kvaliteedi saavutamiseks jälgime puhastuse protsessi

 1. 1Kaardistatakse puhastustööd ja tehakse hinnapakkumine.
 2. 2Eksperdid teevad töid hoolega, et tagada parim tulemus.
 3. 3Kontrollitakse töö kvaliteet enne kliendile üleandmist.
 4. 4Tulemuseks korralik kvaliteet ja rahulolev klient.

Klientide arvamused

“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ
“Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!”
Arli Pajusaar
Objektijuht, Selista Ehitus OÜ
“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK

Mida kasutame

Tarvitame ligipääsmatute pindade puhastamiseks tõstukeid ning alpinismivarustust.
Kõrgtööde hinna saame kokku leppida. Helista või kirjuta ja küsi pakkumist!

Teenust kasutavad ja kiidavad

Nemad on oma ruumide puhastamise juba meile usaldanud, tee seda ka sina.

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist