fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Kõrgtööd ja tööstusalpinism

Kõrgtööd ja tööstusalpinism

HK Puhastus pakub professionaalset tööstusalpinismi teenust ja teostab kõrgpuhastustöid. Kõrgtööd ühendavad endas mitmeid tööstusalpinism teenuseid: katuste pesu, lumekoristus katustelt, akende pesu, fassaadide puhastus.
 1. 1Kiire
 2. 2Soodne
 3. 3Professionaalne

Telli kõrgpuhastustööd HK Puhastuselt. Teostame kõrgtööd ohutult ja professionaalsete vahenditega Tartus, Võrus, Valgas, Otepääl ja mujal Lõuna-Eestis.

Mis on kõrgtööd ja tööstusalpinism?

Kõrgtööd on kõrgustes tehtavad puhastustööd, kus inimene võib ennast vigastada kui ei kasutata õigeid ettevaatusabinõusid. Näiteks katuste pesu või lumekoristamine katustelt ilma vajaliku turvavarustuseta.

Tööstusalpinism on üks kõrgtööde liike. Tegemist on tööde teostamisega kõrgustes, kui puudub ligipääs tõstuki või tellingutega ning vaja on rakendada köisligipääsu tehnikaid.

Kõrgpuhastustööde teostamiseks ronivad ja laskuvad tööstusalpinistid köitel selleks, et saada ligi raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

Kõrgtööd ja tööstusalpinism talveperioodil

Talveperioodil on põhiliseks kõrgpuhastustööks katuste puhastamine lumest, jääpurikate eemaldamine erinevat tüüpi katustelt ning libedusetõrje.

Meil on rohkem kui 8 aastat kogemusi lumekoristuse, katuste puhastamisega lumest ning lume- ja libedusetõrjetöödega. Kasutame vaid kvaliteetset turvavarustust ja spetsiaalseid tööriistu, et teie katus jääks terveks.

Lumekoristusteenus hoiab ära hoone kahjustumise, kaitseb inimesi ja autosid kukkuva jää, lume ning purikate eest. Katuste puhastamine lumest ja lumekoristuse hind sõltub koristamise perioodilisusest, katusepinnast ja koristatava lume kogusest.

Küsi hinnapakkumist siin.

korgtood-ehitusalpinism-akende-pesu

Kõrgtööd ja tööstusalpinism suveperioodil

Suveperioodil on põhilisteks tööstusliku alpinismi töödeks hoonete fassaadide puhastamine, akende ja erinevate klaaspindade pesemine, vihmaveerennide puhastamine ja eripuhastustööd raskesti ligipääsetavates kohtades.

Kõrghoonete klaaspindade pesu on meie kõige igapäevasem kõrgtöö. Tööd teostame köitelt ning võimalusel kasutame ka korvtõstukit ning aknapesukorvi.

Erinevate fassaadide pesuks kasutame survepesureid koos pesuainega. Õrnemate pindade puhul kasutame spetsiaalset harjadega süsteemi, mis hoiab pinna tervena. Puhastustöid teostame betoon-, kivi-, klaas-, plekk- ja krohvitud pindadele.

Eripuhastustööde korral ronivad meie alpinistid raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Näiteks katuse all olevate ventilatsioonitorude, fermide, kaablirennide ja lampide puhastamiseks.

Teostame järgnevaid kõrgpuhastustöid:

 • Lumekoristus katuselt
 • Jääpurikate eemaldamine
 • Lumetõrje
 • Katuste pesu
 • Fassaadide puhastamine
 • Vihmaveerennide puhastamine
 • Mahutite puhastamine
 • Konteinerite pesemine

 

 • Katuste puhastamine lumest
 • Jäätõrje
 • Lumekoristusteenus
 • Tööstusalpinism
 • Akende pesu
 • Kõrgehitiste puhastamine
 • Tsisternide pesemine
 • Jahuhoidlate puhastamine

Klientide arvamused

“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ
“Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!”
Arli Pajusaar
Objektijuht, Selista Ehitus OÜ
“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
“HK Puhastus OÜ on juba aastaid osutanud koristusteenust Võru linnas Tamula ja Kubija randade avalikes tualettides, viimastel aastatel ka uues Keskväljaku tualetis. Tööd on alati tehtud õigeaegselt ja märkuste tegemiseks ei ole põhjust olnud – kuigi linna avalikel objektidel võib kasutuskoormus olla kohati väga suur, eriti suurürituste toimumiste päevadel. Suhtlemine ettevõtjaga on olnud ladus ja asjalik, kokkulepped on alati pidanud.”
Tiina Randjärv
Keskkonna-ja järelevalve spetsialist, Võru Linnavalitsus
“Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
Priit Mootse
Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia

Teenust kasutavad ja kiidavad

Nemad on juba oma ruumide puhastamise meile usaldanud, tee seda ka sina!

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist