fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Pehme mööbli puhastus

Pehme mööbli puhastus

Diivan on lootusetult must ja puhastusideed on otsas? Soodsam on diivan professionaalide abiga puhastada kui uus osta. Usalda oma diivani puhastamine professionaalide kätesse, kes teevad töö:
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Pehme mööbli puhastus Tartus, Võrus ja Põlvas. Kohaletulek Tartu ja Võru piires tasuta. Meid eelistatakse meie soodsa hinna tõttu ilma, et teeksime kvaliteedis järeleandmisi.

Pehme mööbel võib olla raskesti puhastatav

Diivanitekstiilid on mustusele vastuvõtlikud, ent pehme mööbli puhastamisel võib juhtuda, et pesuvahendeid ei saa enam diivani seest kätte.

Bakteritele ja tolmulestadele leidub ideaalseid pesitsuspaiku. Üks neist on mõnusalt soe pehme mööbli tekstiil, mida eseme kasutajad naharakkudega toidavad. Ühes diivanis võib pesitseda sadu tuhandeid tolmulesti.

Lahendus

Kättesaamatu ja sügaval asetsev mustus on halva lõhna põhjustaja number üks. Diivanit ei pea välja vahetama. Pehme mööbli sügavpuhastuse käigus pestakse tekstiilid spetsiaalsete vahenditega ja imetakse pesuaine korralikult välja.

Kui tihti teha?

Soovitatav on pehme mööbel puhastada vähemalt kord aastas. Põhjalik puhastustöö ennetab probleeme. Ilus ja säravalt puhas tekstiil on korraliku hoolduse tulemus.

Mööblit tuleme korda seadma teile sobival ajal. Pakume professionaalset pehme mööbli puhastust. Aja valimisel tuleks arvestada, et protsess tekitab müra ning tekstiilid kuivavad kuni 12 tundi. Pesemise käigus ei eritu tugevaid lõhnu.

Kvaliteedi saavutamiseks jälgime puhastuse protsessi

 1. 1Kaardistatakse puhastustööd ja tehakse hinnapakkumine.
 2. 2Eksperdid teevad töid hoolega, et tagada parim tulemus.
 3. 3Kontrollitakse töö kvaliteet enne kliendile üleandmist.
 4. 4Tulemuseks korralik kvaliteet ja rahulolev klient.

Klientide arvamused

“Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.”
Sven Soll
Projektijuht, OÜ Semuehitus
“Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
Priit Mootse
Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
“Kliendiga suheldes on HK puhastus alati korrektne ja kiire. Maanteemuuseumi välialasid hooldades tegeleb ettevõte muru niitmise, puude lõikamise, prügi koristamise, kõnniteede puhastamise ja lume lükkamise ning äraveoga. Teostatud tööd on tehtud kvaliteetselt.”
Karl Saks
Maanteeamet
“HK Puhastus OÜ on juba aastaid osutanud koristusteenust Võru linnas Tamula ja Kubija randade avalikes tualettides, viimastel aastatel ka uues Keskväljaku tualetis. Tööd on alati tehtud õigeaegselt ja märkuste tegemiseks ei ole põhjust olnud – kuigi linna avalikel objektidel võib kasutuskoormus olla kohati väga suur, eriti suurürituste toimumiste päevadel. Suhtlemine ettevõtjaga on olnud ladus ja asjalik, kokkulepped on alati pidanud.”
Tiina Randjärv
Keskkonna-ja järelevalve spetsialist, Võru Linnavalitsus

Saa tipptasemel tulemus eriti hea hinnaga

Oleme sulle oma piirkonnas soodne lahendus, ilma et kvaliteedis järeleandmisi teeksime. Meid eelistatakse ka meie kiiruse ja paindlikkuse pärast. Vali endale sobivaim lahendus juba täna.

Pehme mööbli puhastamise hinnad:

 • Diivanidal. 5 €/koht
 • Diivan(voodid)al. 8 €/koht
 • Arvutitoolidal. 2 €/tool
 • Nahkmööbli puhastus + hooldusal. 5 €/koht
Ühe kuni 5-kohalise diivani puhastamine Tartus, Võrus või Põlvas 40 €.

Teenust kasutavad ja kiidavad

Nemad on oma ruumide puhastamise juba meile usaldanud, tee seda ka sina.

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist