fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Pehme mööbli puhastus

Pehme mööbli puhastus

HK Puhastus pakub kiiret ja kvaliteetset pehme mööbli puhastusteenust. Kui teie diivan või pehme mööbel vajavad keemilist puhastust, siis usaldage see meie kätesse. Teostame töö:
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Diivanite ja muu pehme mööbli puhastus Tartus, Võrus, Põlvas ning mujal Lõuna-Eestis. Kohaletulek Tartu ja Võru piires tasuta.

Miks puhastada diivanit ja muud pehmet mööblit professionaalsete vahenditega?

Diivanid ja teised tekstiilmööblid on mustusele vastuvõtlikud ja seetõttu kujunevad nendest bakteritele sobilikud elupaigad. Lisaks silmaga nähtavatele plekkidele võib teie pehmes mööblis pesitseda sadu tuhandeid tolmulestasid.

Pehme mööbli regulaarne keemiline süvapesu kaotab plekid ja eemaldab ka silmale nähtamatu määrdumuse. Puhastades diivanit professionaalsete vahenditega hävitame tolmulestad ja bakterid, mis võivad tekitada allergilisi reaktsioone.

pehme moobli puhastus - parast

Kuidas toimub pehme mööbli puhastamine?

Pehme mööbli ja diivanite süvapesuks kasutame vaid professionaalseid Kärcheri seadmeid ja sertifitseeritud tootjate pesuvahendeid.

Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse survepesuri-veeimuriga pind.

Tekstiilipesur pihustab loputusvee tugeva survega kangakiududesse ja samal ajal veeimeja imeb loputusvee koos puhastusainega ära. Selle protsessi tulemusena puhastatavat pinda ülemääraselt ei leotata. Puhastatud pind jääb peale puhastusprotsessi lõppu vaid kergelt niiske. Tugevamate plekkide korral korratakse vajadusel protseduuri ning kasutatakse ka spetsiaalseid plekieemaldeid.

Millega arvestada enne pehme mööbli puhastuse tellimist?

Kui tihti puhastada diivanit ja muud pehmet mööblit?

Põhjalik süvapesu ennetab probleeme ning hoiab teie mööbli ilusa ja säravana. Soovitatav on diivaneid ja pehmet mööblit keemiliselt puhastada vähemalt üks kord aastas.

Kõik vajalik informatsioon, mida pead enne pehme mööbli puhastusteenuse tellimist teadma, on kirjas meie teabelehel SIIN.

Pehme mööbli puhastamise hinnakiri:

 • Arvutitoolidal. 2 €/tool
 • Söögitoolidal. 3 €/tool
 • Diivanidal. 5 €/koht
 • Nahkmööbli puhastus + hooldusal. 5 €/koht

Telli pehme mööbli puhastus HK Puhastuselt:

  Klientide arvamused

  “Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.”
  Sven Soll
  Projektijuht, OÜ Semuehitus
  “Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
  Priit Mootse
  Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
  “Kliendiga suheldes on HK puhastus alati korrektne ja kiire. Maanteemuuseumi välialasid hooldades tegeleb ettevõte muru niitmise, puude lõikamise, prügi koristamise, kõnniteede puhastamise ja lume lükkamise ning äraveoga. Teostatud tööd on tehtud kvaliteetselt.”
  Karl Saks
  Maanteeamet
  “HK Puhastus OÜ on juba aastaid osutanud koristusteenust Võru linnas Tamula ja Kubija randade avalikes tualettides, viimastel aastatel ka uues Keskväljaku tualetis. Tööd on alati tehtud õigeaegselt ja märkuste tegemiseks ei ole põhjust olnud – kuigi linna avalikel objektidel võib kasutuskoormus olla kohati väga suur, eriti suurürituste toimumiste päevadel. Suhtlemine ettevõtjaga on olnud ladus ja asjalik, kokkulepped on alati pidanud.”
  Tiina Randjärv
  Keskkonna-ja järelevalve spetsialist, Võru Linnavalitsus

  HK Puhastuse pehme mööbli puhastusteenust kasutavad ja kiidavad:

  Nemad on juba oma ruumide puhastamise meile usaldanud, tee seda ka sina!

  1. 1Soodsa hinnaga
  2. 2Kiirelt
  3. 3Kvaliteetselt

  Võta ühendust

   Küsi pakkumist