fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Põrandate hooldus – süvapesu ja vahatamine

Põrandate hooldus – süvapesu ja vahatamine

Pakume kvaliteetset põrandate hooldust. Põrandate süvapesu, vahatamine ning õlitamine. Põrandate süvapesu ja hooldus sobib erinevatele põrandapindadele.
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

HK Puhastus pakub kvaliteetset põrandate hooldust taskukohase hinnaga. Põrandate süvapesu, vahatamine ning õlitamine Lõuna-Eestis.

Põrandate hooldus ja süvapesu

Põrandate süvapesu on spetsiaalsete puhastusmasinatega erinevatele põrandakatetele (PVC, linoleum, kivipõrand, keraamilised plaadid, parkett, laminaat, epo) tehtav süvapuhastus. Süvapesu viiakse läbi siis, kui igapäevaste vahenditega enam soovitud tulemust ei saavutata.

Kuidas käib süvapesu?

Põrandate süvapesu käigus eemaldatatakse puhastusmasinaga kinnistunud mustus ja kaitseaine kiht. Väga oluline on kasutada spetsiaalseid vahendeid ja professionaalseid võtteid, et mitte pinnakatteid kahjustada.

Pärast põrandate kuivamist töödeldakse pinnad kaitseainega (vahatamine, õlitamine). Selle tulemusena muutub lihtsamaks igapäevane koristus, põrand näeb parem välja ning pinnad on paremini kaitstud määrdumise ja kulumise eest.

Põrandate vahatamine ja õlitamine

Põranda vahatamiseks on vaja kõigepealt eemaldada vana vaha. Selleks, et eemaldada põrandalt vana vaha on vaja spetsiaalset ainet ning masinpesu. Pärast puhastamist kanname põrandale 2 kihti uut vaha. Põranda vahatamise tulemusena on põrandapinnad paremini kaitstud määrdumise ja kulumise eest. Põrand näeb parem välja ning igapäevane koristus muutub lihtsamaks. Põranda vahatamise sagedus sõltub eelkõige ruumi otstarbest ja kasutatavusest.

PVC- ja linoleumpõrandaid kaitstakse kulumise eest süvapesu ja vahatamisega 1-4 korda aastas.

HK Puhastus teostab erinevate põrandapindade süvapesu, vahatamist ja õlitamist:

 • PVC, linoleumi ja kummipõrandate süvapesu
 • PVC, linoleumi vahatamine
 • Kivi- ja betoonpõrandate süvapesu ja inpregneerimine
 • Plaaditud põrandate süvapesu ja kaitsekihi lisamine
 • Vuugivahede puhastamine
 • Betoonpõranda happepesu (tsemendijääkide eemaldamine)

Klientide arvamused

“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
“Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
Priit Mootse
Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
“Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!”
Arli Pajusaar
Objektijuht, Selista Ehitus OÜ
“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ

Põrandate hooldusteenust kasutavad

Nemad on juba oma ruumide puhastamise meile usaldanud, tee seda ka sina!

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist