fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Survepesu

Survepesu

Survepesu on ideaalne lahendus puhastamaks hoone välifassaade, mahuteid, monumente ja teepindu. Teosta survepesu:
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Vali soodne lahendus oma piirkonnas. Teostame heal tasemel survepesutöid Tartus, Võrus, Valgas, Otepääl ja mujal Lõuna-Eestis.

Survepesu kasu

Survepesurist väljuv vesi tekitab tõsise jõu, millega saab soovi korral isegi värvi eemaldada. Sellisele jõule jääb alla igasugune mustus, mis on ajaga tekkinud, ning survepesuga puhastatud pinnad näevad välja nagu uued. Survepesu on ideaalne lahendus puhastamaks hoone välifassaade, mahuteid, monumente ja teepindu, mida muude vahenditega jääkski puhastama.

Millal?

Survepesu tagab head tulemused, kui soovid värskendada tehasehoone väljanägemist, puhastada mahuteid või äravoolukanaleid, pesta puhtaks parkimisplatsi. Helista või kirjuta ja räägi määrdunud pinnast. Kui see ei ole survepesu jaoks sobilik, leiame teise viisi mustus eemaldada. Survepesu hind on kokkuleppeline.

Enne survepesu

Pärast survepesu

Kvaliteedi saavutamiseks jälgime puhastuse protsessi

 1. 1Kaardistatakse puhastustööd ja tehakse hinnapakkumine.
 2. 2Eksperdid teevad töid hoolega, et tagada parim tulemus.
 3. 3Kontrollitakse töö kvaliteet enne kliendile üleandmist.
 4. 4Tulemuseks korralik kvaliteet ja rahulolev klient.

Klientide arvamused

“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ
“Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!”
Arli Pajusaar
Objektijuht, Selista Ehitus OÜ
“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK

Saa tipptasemel tulemus eriti hea hinnaga

Oleme sulle oma piirkonnas soodne lahendus, ilma et kvaliteedis järeleandmisi teeksime. Meid eelistatakse ka meie kiiruse ja paindlikkuse pärast. Vali endale sobivaim lahendus juba täna.

Seruvepesu teenust kasutavad ja kiidavad

Nemad on oma ruumide puhastamise juba meile usaldanud, tee seda ka sina.

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist