fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Vaipade puhastamine

Vaipade puhastamine

Pakume kiiret, soodsat ja professionaalset vaipade ja vaipkatete keemilist puhastamist. Vaibapesuga eemaldame vaibakidudesse ladestunud mustuse, mida tavalise tolmuimejaga eemaldada pole võimalik. Vaiba puhastamine tagab teie vaibale pikaajalise eluea ja hea väljanägemise.
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Telli keemiline vaipade puhastamine taskukohase hinnaga. Teostame vaibapuhastust Tartus, Võrus, Põlvas, Otepääl ja mujal Lõuna-Eestis.
vaiba pesemine tartus

Miks ja kui tihti peab vaipasid puhastama?

Vaibad, nagu ka kõik teised tekstiilid, vajavad pidevat hooldust. Vaiba pesemine on oluline, sest isegi pealtnäha puhta vaiba kiududes on väga palju mustust, baktereid ja muid kahjureid.

Vaipade ja vaipkatete puhastust võiks ette võtta vähemalt korra aastas. Vaipade korrapärane puhastamine hoiab teie vaiba väljanägemist, suurendab selle eluiga ja tagab hügieenilisuse.

Kui teil on kodus koduloomad, siis tasub vaibapesu võtta ette minimaalselt 2 korda aastas.

vaiba keemiline puhastus tartus

Kuidas toimub vaipade puhastamine?

Vaipade puhastamiseks kasutame professionaalset vaibapesumasinat, mis eemaldab mustuse ka kõige sügavamatest vaibakiududest ning seejuures tapab ka bakterid, viirused ja muud kahjurid. Vaibapesu teostamisel spetsiaalsete puhastusvahenditega saavutame põhjaliku puhtuse vaiba sügavaimates kiududes ning tagame ka vaiba pika eluea.

Teostame vaipkatetele põhjalikku süvapesu, kasutades parimaid töövõtteid ja orgaanilisi pesuvahendeid, et tagada teie heaolu ning mustus sügavalt vaiba seest kätte saada.

Tulemuseks on puhas, hästi lõhnav ning 100% pesujääkidest vaba vaip!

Telli vaiba puhastamine HK Puhastuselt!

Selleks, et teie vaipade ja vaipkatete keemiline puhastamine läheks võimalikult ladusalt tasub tutvuda meie vaibapesu tööprotsessiga:

 • Helistage või saatke meile hinnapäring siin.
 • Vaiba korjame ise teie kodust peale.
 • Vaiba tagastame orienteeruvalt 10 päeva jooksul puhta, värske ning hästi lõhnavana.

 

Kõik vajalik informatsioon, mida pead teadma enne vaiba puhastusteenuse tellimist on kirjas meie teabelehel SIIN.

Teostame teie vaipade ja vaipkatete puhastuse kiirelt ja professionaalselt. Tutvu meie puhastusteenuse hinnakirjaga:

 • Vaipkatete puhastamineal. 0,5 €/m2
 • Vaipade puhastamine al. 7 €/m2

Teenust kasutavad ja kiidavad

Klientide arvamused

“Astro Balticsi koostöö HK Puhastusega on sujunud ladusalt. Oleme usaldanud neile igapäevase kontoriruumide hoolduskoristuse. Sealjuures on nad olnud vastutulelikud meie soovidele ning püüdnud leida lahenduse igale puhastusega seonduvale murele. HK Puhastus on olnud meie heaks abimeheks, et tagada meie töötajatele kui ka külalistele meeldiv töökeskkond”
Liana Martin
Astro Baltics
“Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
Priit Mootse
Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ
“Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.”
Sven Soll
Projektijuht, OÜ Semuehitus

Nemad on juba oma ruumide puhastamise meile usaldanud, tee seda ka sina!

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist