fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Kodukoristus

Kodukoristus

Usalda oma kodu koristamine professionaalidele. Regulaarse või ühekordse kodukoristuse eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja usaldusväärset puhastusteenust, kus hoolitseme teie puhta elukeskkonna eest.
 1. 1Objektiga tutvumine
 2. 2Koristusplaanis kokkuleppimine
 3. 3Professionaalne tulemus

Mis on kodukoristus?

Kodukoristus on puhastusteenus, mis teostatakse regulaarselt või ühekordselt vastavalt kliendi soovidele. Tellides HK Puhastuselt kodukoristuse teenuse, saate pühendada rohkem aega perele, hobidele või teistele olulistele toimetustele. Puhas kodu on eriti oluline just peredele, kus on väikesed lapsed või allergikud.

Meie professionaalne kodukoristus sisaldab kõiki vajalikke teenuseid, et teie kodu puhtus tagada.

Hoolitseme klaas- ja peegelpindade eest, hoiame puhtana trepid ja põrandad ning kanname hoolt tualett- ja duširuumide puhtuse eest. Eemaldame tõhusalt mustuse kui ka tervisele kahjulikud bakterid, kasutades parimaid puhastusvõtteid.

Kui soovid nautida puhast ja tervislikku elukeskkonda ilma koristamisega kaasneva vaevata, siis võta meiega ühendust.

Milliseid kodukoristuse puhastusteenuseid on võimalik tellida?

Kodukoristuse käigus puhastame:

 • Põrandad
 • Vaipkatted ja porivaibad tolmuimejaga
 • Trepid ja käsipuud
 • Riiulid, lauad ja toolid
 • Välis- ja siseuksed
 • Klaas- ja peegelpinnad, v.a. aknad
 • Tualett- ja duširuumid
 • Ahjud ja külmikud

Õueala korrashoiuks pakume:

 • Lehtede kogumist ja äravedu
 • Muru niitmist
 • Lume- ja libedatõrjet
 • Jääpurikate ja lume eemaldamist katustelt
 • Sillutiste pesemist
 • Puude ja põõsaste hooldust
 • Lisaks ka teisi haljastustöid

Kodukoristuse hind on kokkuleppeline. Hinna saamiseks palun võtke meiega ühendust.

HK Puhastus pakub soodsat ja kvaliteetset kodukoristusteenust. Lepime kokku teile sobiva koristusplaani ja regulaarsuse. Küsige pakkumist:

Klientide arvamused:

“Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!”
Arli Pajusaar
Objektijuht, Selista Ehitus OÜ
“Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.”
Sven Soll
Projektijuht, OÜ Semuehitus
“HK Puhastus OÜ on juba aastaid osutanud koristusteenust Võru linnas Tamula ja Kubija randade avalikes tualettides, viimastel aastatel ka uues Keskväljaku tualetis. Tööd on alati tehtud õigeaegselt ja märkuste tegemiseks ei ole põhjust olnud – kuigi linna avalikel objektidel võib kasutuskoormus olla kohati väga suur, eriti suurürituste toimumiste päevadel. Suhtlemine ettevõtjaga on olnud ladus ja asjalik, kokkulepped on alati pidanud.”
Tiina Randjärv
Keskkonna-ja järelevalve spetsialist, Võru Linnavalitsus
“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
“Saetööstuse tootmisprotsessis on tavapärane, et koristust vajavate tootmisjääkide maht on väga varieeruv, mistõttu on ka töö maht iga kord erinev. HK Puhastuse töötajad on nende ülesannetega ilusasti toime tulnud ja lisaks saame asjalikku tagasisidet, kui koristamise käigus on avastatud mõni tehniline probleem, mis vajaks tähelepanu.”
Ove Raudsepp
Keskonna- ja ohutusjuht, Toftan AS
“Astro Balticsi koostöö HK Puhastusega on sujunud ladusalt. Oleme usaldanud neile igapäevase kontoriruumide hoolduskoristuse. Sealjuures on nad olnud vastutulelikud meie soovidele ning püüdnud leida lahenduse igale puhastusega seonduvale murele. HK Puhastus on olnud meie heaks abimeheks, et tagada meie töötajatele kui ka külalistele meeldiv töökeskkond”
Liana Martin
Astro Baltics
“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ
“Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
Priit Mootse
Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
“Kliendiga suheldes on HK puhastus alati korrektne ja kiire. Maanteemuuseumi välialasid hooldades tegeleb ettevõte muru niitmise, puude lõikamise, prügi koristamise, kõnniteede puhastamise ja lume lükkamise ning äraveoga. Teostatud tööd on tehtud kvaliteetselt.”
Karl Saks
Maanteeamet

Nemad on juba oma ruumide puhastamise meile usaldanud, tee seda ka sina!

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist