fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Akende pesemine

Akende pesemine

Hästi tehtud pesu annab hämmastavaid tulemusi nii hoone väljanägemisele kui valgustusele minevas elektrikulus. Vali akende pesemine, mis:
 1. 1Annab professionaalse tulemuse
 2. 2On soodne
 3. 3Kiire ja individuaalne

Akende määrdumine

Akende määrdumine on paratamatu, olenevalt hoone ümbrusest võib mustust sadestuda rohkem. Linnud, tolm… lisaks inetule välimusele võivad „läbipaistmatud“ aknad tähendada ka suuremat elektrikulu ja -arveid.

Lahendus

Akende pesemine nõuab osavaid töövõtteid ja vahendeid, aga mitte kõik aknad pole seest töötades küüritavad. Suured klaaspinnad ja avamatud aknad asuvad mõnikord väga kõrgel. Samuti on tähtis võimalikult ligidane kokkupuude klaasiga. Et saavutada perfektsed aknad ka prillidega vaadates, soovitame kasutada teenust.

Kuidas teeme?

Tarvitame uuenduslikku Ungeri teleskoopsüsteemi, peseme ka tõstukilt ning nööride otsast (tööstusalpinism). Hea aeg akende pesemiseks on kevadel-sügisel (kuni 5 C°), siis ei kuiva puhastusvedelik liiga kiiresti akendele. Ühes klaasiga puhastatakse ka aknaraamid ning aknalauad – pindala arvestatakse koos raamidega.

Protsess

 1. 1Kaardistatakse puhastustööd ja tehakse hinnapakkumine.
 2. 2Eksperdid teevad töid hoolega, et tagada parim tulemus.
 3. 3Kontrollitakse töö kvaliteet enne kliendile üleandmist.
 4. 4Tulemuseks korralik kvaliteet ja rahulolev klient.

Klientide arvamused

“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ
“Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!”
Arli Pajusaar
Objektijuht, Selista Ehitus OÜ
“Olen rahul töö kiiruse ja kvaliteediga samuti paindliku tööajaga. Töölised olid viisakad ja korrektsed, jäin väga rahule.”
Sven Soll
Projektijuht, OÜ Semuehitus

Saa tipptasemel tulemus eriti hea hinnaga

Pesu hinda mõjutavad pindala, akna tüüp (puit, plastik, vitriin, katuseaken jne)
ja vajadusel ka tõsteseadmete rent. Küsi pakkumist!

Suurte klaaspindade pesemine alates 0,4 €/ m2, koduakende puhastus 8 €/aken.

Akende pesemise teenust kasutavad ja kiidavad

Nemad on oma ruumide puhastamise juba meile usaldanud, tee seda ka sina.

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist