fbpx
Esileht / Puhastusteenused / Põrandate hooldus

Põrandate hooldus

PVC vahatamine ja süvapesu, kivipõranda süvapesu, betoonpõranda süvapesu (/+ vahatamine), linoleumi süvapesu ning vahatamine.
 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Meilt saad kvaliteetse põrandate hoolduse taskukohase hinnaga. Põrandate hooldus Tartus, Võrus, Põlvas, Otepääl ja lähiümbruses.

Põrandate määrdumine

Põrandate määrdumine progresseerub ajas, teatavasti maandub kõik põrandal. Jalanõude küljest pudenenud mustus, vahejuhtumid, kõik maandub ei mujal kui põrandal.

Lahendus

Olenevalt põranda kasutustingimustest ja -sagedusest aitab süvapuhastus ning kaitseainega katmine. Vahatamine või kaitseainega üle käimine teeb põrandad kauniks. Kaitseaine moodustab vett ja mustust hülgava kihi, mida on kerge puhastada. Õigeaegne põrandate hooldus hoiab kokku hilisemaid puhastuskulusid.

Kvaliteedi saavutamiseks jälgime puhastuse protsessi

 1. 1Kaardistatakse puhastustööd ja tehakse hinnapakkumine.
 2. 2Eksperdid teevad töid hoolega, et tagada parim tulemus.
 3. 3Kontrollitakse töö kvaliteet enne kliendile üleandmist.
 4. 4Tulemuseks korralik kvaliteet ja rahulolev klient.

Klientide arvamused

“Mulle on meeldinud HK Puhastus OÜ puhul see, et alates aastast 2014 kui Võrumaa Kutsehariduskeskus ettevõtte teenuseid kasutanud, on kõik kokkulepped toiminud. Puhastusfirma on olnud kannatlik ja paindlik kooli põrandate hooldamisel ja akende puhastamisel.”
Aare Mällo
Kinnisvaratalituse juhataja, Võrumaa KHK
“Lennuakadeemia on HK Puhastus OÜ teenuseid kasutanud aastaid. Kõik akadeemia õppehoone PVC-kattega põrandad on puhastatud ja vahatatud iga-aastaselt. Tööd on tehtud kokkulepitud ajal ja kvaliteetselt. Oleme usaldanud ka oma parkettpõrandate hoolduse HK Puhastus OÜ-le. Kindlasti kasutame nende teenuseid ka edaspidi.”
Priit Mootse
Haldusprorektor, Eesti Lennuakadeemia
“Olles kasutanud erinevaid puhastusteenuse tegijaid siis HK Puhastust julgen soovitada ja kindlasti kasutada ka ise edaspidi esimese variandina! HK Puhastus peab kinni 100% kokkulepetest, teeb tööd kvaliteetselt ja on hinnasõbralik! Parimat soovides!”
Arli Pajusaar
Objektijuht, Selista Ehitus OÜ
“KPG Kaubanduse OÜ on HK Puhastusega teinud koristusteenuste osas koostööd juba mitmeid aastaid. Hindame ettevõtte nooruslikku tegutsemislusti ja professionaalset tööd. Oleme tellinud nii spetsiifilisi eritöid – ehituskoristusi, suurte klaaspindade puhastamist, kui igapäevast koristusteenust suurtele kauplusepindadele, ladudele ja kontoriruumidele. Tööde kvaliteedi osas on me kokkulepped alati kehtinud ja väärtustame meile pakutavat teenust.”
Ülle Veibri
KPG Kaubanduse OÜ

Saa tipptasemel tulemus eriti hea hinnaga

Oleme sulle oma piirkonnas soodne lahendus, ilma et kvaliteedis järeleandmisi teeksime. Meid eelistatakse ka meie kiiruse ja paindlikkuse pärast. Vali endale sobivaim lahendus juba täna.

Hinnad

PVC vahatamine ja süvapesu alates 0,7€/m2, kivipõranda süvapesu alates 0,65€/m2. Küsi pakkumist!

Põrandate hooldusteenust kasutavad

Nemad on oma ruumide puhastamise juba meile usaldanud, tee seda ka sina.

 1. 1Soodsa hinnaga
 2. 2Kiirelt
 3. 3Kvaliteetselt

Võta ühendust

  Küsi pakkumist